Über uns


ТзОВ "Волинь Склопласт" - це енергійна команда професіоналів, що працюють на ринку виробництва метало пластикових конструкцій вже15 років. На сьогоднішній день наша компанія може задовільнити вимоги найвибагливішого клієнта.

Наші металопластикові конструкції виготовляються з таких профілів як GEALAN, Framex, ALUPLAST та Wintech. Ми можемо запропонувати Вам велике різноманіття форм віконних конструкцій. Маємо в асортименті великий вибір нової гами кольорів ламінації, що дозволяє виконати будь-яке дизайнерське рішення. Ми здатні вирішити будь-які проблеми, які виникають в процесі будівництва та ремонту.

Маючи великий досвід у віконному бізнесі, ми намагаємося приділити максимум уваги кожному клієнту. Застосовуючи диференційований підхід, стараємось правильно визначити потреби клієнта, проводимо розрахунки і пропонуємо такий продукт, який би на 100 % відповідав всім його вимогам.

ТзОВ "Волиньсклопласт" уміло поєднує якість та ціну, втілює в життя найсміливіші ідеї.Будемо раді надати будь-яку інформацію щодо нашої продукції. Запрошуємо до співпраці регіональних представників!

Brauchen Sie mehr Informationen? Bitte geben Sie Ihre Telefonnummer an und wir rufen Sie gerne zurück.